Gebiedsvisie voor Nuland bijna klaar

Gepubliceerd door admin op

De gebiedsvisie voor Nuland is bijna klaar.

Een aantal actieve Nulandse bewoners is nog bezig met het leveren van input voor de gebiedsvisie van de gemeente ’s-Hertogenbosch. Daar wordt de komende maanden nog aan gewerkt. We zijn benieuwd naar uw idee over de groei van ons dorp.

Al geruime tijd wordt er nagedacht en gesproken over de thema’s wonen, sport, voorzieningen en onderwijs om het voor de toekomst leefbaar te houden. Ons dorp moet van een bepaalde omvang zijn om het voorzieningen niveau op peil te kunnen houden. Dat moet in de omgevingsvisie een plekje krijgen. Voor verder informatie over die visie verwijzen we naar:
https://www.s-hertogenbosch.nl/omgevingsvisie/

Ons dorp telt 4667  inwoners ( peildatum januari 2023 )  en volgens demografische cijfers gaan we nog groeien. Wat we van u willen weten is met welk percentage per jaar zouden we als Nuland moeten / willen groeien. Geef uw idee daarover door aan gielvandenakker@outlook.com.  

dorpsraad-nuland-favicon
Categorieën: Nieuws